Begin je dag goed met een continentaal ontbijtbuffet inclusief een glas cava bij Ibis De Haan: geniet van een smakelijke start van de dag

Begin je dag met een smakelijk ontbijt bij Ibis De Haan! Schuif aan bij het continentale ontbijtbuffet en stel je eigen ontbijt samen met allerlei lekkers. Van een rustig ontbijtmoment tot gezellig bijpraten met je favoriete gezelschap: hier start je de ochtend in een ontspannen sfeer. Als feestelijke extra geniet je ook nog eens van een glaasje cava!
Trommel je partner, vrienden of familie op en maak van je ontbijt een gezellig uitje. Ideaal om je dag goed te beginnen voordat je eropuit trekt of om gewoon even lekker te genieten van een momentje voor jezelf. Dat wordt heerlijk wakker worden!
Begin je dag goed met een continentaal ontbijtbuffet inclusief een glas cava bij Ibis De Haan: geniet van een smakelijke start van de dag
Ibis De Haan is een fijn hotel in het mooiste belle époque dorp aan de Belgische kust. Geniet van het strand, de duinen en de natuur en ga lekker fietsen in het polderlandschap achter de duinen. Het Ibis De Haan ligt midden in de driehoek Oostende - Brugge - Blankenberge en beschikt over 83 kamers met het nieuwe Ibis-interieur. De ontbijtzaal kijkt uit op het terras. Gemakkelijk te bereiken met de auto, de trein en de kusttram.
De Haan, ook bekend als Le Coq, is een van de 50 mooiste plekken in West-Vlaanderen. Le Coq is beroemd om zijn stranden en duinen en heeft een mooie boulevard aan de kust om heerlijk te wandelen en te genieten van de zeebries. Vroeger woonden hier vele beroemdheden, bijvoorbeeld Albert Einstein in 1933. Houd je van golfen? De Royal Ostend Golf Club is een prachtige golfbaan met een geweldig uitzicht op zee. Er is hier genoeg te beleven!
Tot snel bij Ibis De Haan!